ویژگی های ممتاز نرم افزارها


1-مدل‌ سازی منعطف

نرم ‌افزارهای شرکت یک معماری مدلسازی انعطاف ‌پذیر دارد که توانمندی هائی فراتر از سیستم ها و نرم افزارهای سنتی هزینه ای یا درآمدی یا بودجه ای و حتی مدیریتی در اختیار مشتری قرار می دهد. ماژول های تعریف و طراحی شده در مدل عمارت عملکرد سازمانی بصورت دینامیکی قابل توسعه، اضافه و حذف دارد و از یک منبع عظیم ارتباطات اطلاعات و ارتباطات استفاده نموده و ضعف گسستگی سیستم ها را مرتفع نموده است به نحوی که شما می توانید در عین حفظ انسجام عملیات ماژول های اصلی و ماژول های فرعی، برای هریک از بخش های مختلف عملیات، منابع اطلاعاتی انحصاری داشته باشید. این تکنیک موجب می گردد که در نظر گرفتن و اختصاص سطوح دسترسی که همواره مشکلات اجرائی و عملیاتی برای مدیران ایجاد می نماید را مرتفع نماید.

2- تخصیص تعاملی و متقابل منعطف

نرم ‌افزارهای شرکت تحت زیرساخت منحصر بفرد عمارت عملکرد سازمانی قادر به تخصیص چند سطحی فعالیت و وظایف و عوامل و محرک ها است که در شبکه اطلاعات و ارتباطات هریک از عناصر نظیر به نظیر می توانند مرتبط با هم تعریف و تدوین و استفاده شوند.

3- رصد و ردیابی پذیر

نرم ‌افزارهای شرکت از طریق تکنولوژی موتور نشانه گر (Token Engine) توانایی ردیابی از بالاترین سطح تا جزئی ترین تراکنش های مرتبط به هر عنصر منابعی، هزینه ای، درآمدی یا بودجه ای را فراهم می نماید.

4- مقیاس پذیر

نرم ‌افزارهای شرکت قابلیت طراحی و استقرار و پیاده سازی در هر نوع کسب و کار و فعالیت های اقتصادی و دولتی و سازمانی را در اندازه های مختلف و حجم های کوجک تا ابر حجم های مالی و بودجه ای را دارا می باشد.

5- برنامه ریزی مبتنی بر سناریوی What If

در مدل عمارت عملکردی سازمانی، قابلیت برنامه ‌ریزی و طراحی مبتنی بر سناریوی اولویت بندی چندگانه و مدل های اجرائی چندگانه را دارد. این تکنیک پیچیده سازمان ها را قادر خواهد ساخت تا بطور ساده و آسان ماژول های اجرائی و عملیاتی موازی را برای یک منبع داده را ایجاد نموده و در یک لحظه بتوانند چندین حجم و مکانیزم بودجه ای، هزینه ای و فعالبتی را به صورت موازی بسازند و بتوانند با هم مقایسه نموده و به راحتی تصمیم گیری نمایند.

6- پنل فرموله نمودن محرک ها

نرم افزارهای BPT به گونه ای طراحی شده اند که سازمان ها می توانند به راحتی محرک های درآمدی، هزینه ای، بودجه ای و عملکردی پیچیده را فرموله و تعبیه نمایند. برای تسهیل در این مورد مهم، در نرم افزارها پنلی طراحی و تعبیه شده است که سازمان می توانند انواع بسیار متنوعی از محرک ها را مشاهده و متناسب با فعالیت سازمان خود، از آنها استفاده نموده و یا بصورت سفارشی، محرک های مختلفی را ایجاد نمایند.

7- امنیت مبتنی بر نقش

کاربران بیشتر به معنای نگرانی‌ های امنیتی بیشتر است. نرم ‌افزارهای شرکت به گونه ای نوین، تضمین امنیت داده ‌ها و اطلاعات را فراهم آورده است. علیرغم اینکه کاربران می توانند به راحتی به داده ها و اطلاعات دسترسی داشته باشند، نرم ‌افزار به مدیران این امکان را می ‌دهد تا به جای اینکه سطوح دسترسی به ماژول ها یا زیر ماژول یا فعالیت ها را برای کاربران تعیین کنند که بسیار پیچیده و خسته کننده است، سطح دسترسی و دقت دسترسی را به نقش کاربران تخصیص بدهند کنترل ‌های امنیتی مبتنی بر نقش، امکان سطح دسترسی صفحه ای را فراهم می آورد و ارزش کار گروه ها را بیشتر قابل مشاهده و ردیابی می نماید. مدیران می ‌توانند بیش از ۱۰۰ ناحیه و صفحه دسترسی خاص را برای ایجاد، حذف، اصلاح و ورود و خروج اطلاعات را به گروه ها و کاربران تخصیص داده و حتی می توانند دسترسی به صفحات اصلی ناوبری سیستم را مسدود کنند

8- گزارش ساز هوشمند

با گزارش ساز هوشمند می توانید هر گزارشی مورد نیاز را به سرعت و براحتی طراحی کنید. این ابزار به شما کمک می‌کند تا گزارشات سفارشی خود را طراحی و استانداردسازی نمائید. واژه هوشمند به این دلیل انتخاب شده است که برخلاف گزارش یازهای سیستم های نرم افزاری رابطه مند، شما می توانید علاوه بر طراحی و ایجاد گزارشات، براساس ترکیب حوزه های مختلف و سطوح مختلف داده ها، محاسبات در گزارشات را به میل خودتان و تحت شرایط مختلف تغییر داده و بصورت پویا همراه با مشاهده گزارشات، تغییرات احتمالی در آینده را درون پزارشات پیش بینی نمائید. انواع گزینه ‌های قالب‌ بندی از قبیل نشانه های ارزی و ریالی، تعدادی و حجمی و حتی همگن نمودن مقیاس های مختلف و بی واحد نمودن داده ها و اطلاعات را به روش‌ های مختلفی در این ماژول تعبیه شده است.

9- مدیریت گردش کار

مدیریت گردش کار

مجموعه نرم ‌افزارهای شرکت مبتنی بر مدل عمارت عملکرد سازمانی، از طریق مهندسی فرآیندهای سازمان، به سازمان‌ ها این امکان را می ‌دهد که جریان مدیریت ورودی، پردازش و خروجی داده ها و اطلاعات را برای مشاهده، تایید، تصویب و جاری سازی، خودکار نمایند و با رویه های تعبیه شده با استفاده از معیارهایی مانند ارزیابی ارزش اطلاعات و قوانین مرتبط با یک بخش خاص، پروژه و غیره را هماهنگ کنند. جریان ‌های کاری و گردش کاری و فعالیت ها را با یک مجموعه ساختارمند سریع، اطلاعات هدفمند در سراسر سازمان مستقیماً به روی دسکتاپ یا لپ تاپ یا تبلت مدیران که به آن نیاز دارند را ارائه می‌دهد تا آنها بتوانند از طریق این ابزار دارای یک مزیت رقابتی واقعی شوند. این ابزار عملکردهای غیرضروری را از طریق اتوماسیون فرآیندهای کسب‌ و کار از بین می‌برد و استاندارد و قواعد مبتنی بر روش ‌های کاری برای کنترل و حسابرسی بیشتر را ایجاد می‌کند.

 

مایل هستم در رابطه با اطلاعات و امکانات این نرم افزار بیشتر بدانم