درباره مامعرفی شرکت

شرکت بهینه پردازان تازه ها (.B.P.T) از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی راهکارهای نرم افزاری مالی برای سازمان های دولتی و بنگاههای اقتصادی شروع نمود و سپس از طریق ایجاد بستر تجربه گسترده و اقیانوس دانش سازمانی که در افراد حرفه‌ای و مشاوران آن نهادینه گردید، از سال 1391 تبدیل به یک شرکت دانش مدار در عرصه مشاوره، آموزش و استقرار راهکارهای نرم افزاری و مغز افزاری یکپارچه گردید.

ما کار خود را با ابداع و توسعه یک الگوی اصلی در کلیه محورهای مالی و بودجه ریزی و عملکردی با نام الگوی منظومه سازمانی در بخش دولتی و خصوصی آغاز کردیم. این الگوی مفهومی در طول زمان به بلوغ کامل رسید زیرا اعتقاد داشتیم که کپی برداری از الگوهای غیر بومی مانند الگوی الماس که خالق آن EXPERFORM در سال 2004 است، صرفا دستاورد استراتژی کوه یخی دارد. دستاورد علمی و عملیاتی ما با کارگاههای آموزشی، برنامه ‌های آموزشی و خدمات مشاوره برای سازمان ها توامان گردید.

تمرکز اصلی و تخصصی ما به عنوان یک مزیت حرفه ای، عمیق شدن در عناصر اصلی و فنی برنامه ریزی، سازماندهی، استقرار و ارزیابی حوزه های هزینه ای، بودجه ای و عملکردی سازمان با رویکرد مالی، منابع انسانی و استراتژیک است. درک عمیق و صحیح نیاز مشتریان، تسهیل در پاسخگوئی مشتریان به ذینفعان و مخاطبان بالادستی، میان دستی و پائین دستی خود و ایجاد توان انعطاف پذیری و تصمیم گیری سریع مشتریان در جای جای نرم افزارهای BPT نقش بسته شده است.

بدیهی است که دستاوردهای مشاوره ای بخش دولتی و بنگاه اقتصادی می بایست به یک راه‌ حل نرم ‌افزاری قدرتمند و مقرون ‌به ‌صرفه بخصوص هنگامی که هزینه، بودجه‌ بندی و مدیریت عملکرد براساس تکنیکهای حسابداری مدیریت مانند" هزینه‌یابی مبتنی بر فعالیت، مدیریت فعالیت و کارت امتیازی متوازن" تبدیل گردد بنابراین ما به یک تیم توسعه نرم ‌افزار حرفه‌ ای و چابک برای توسعه نرم ‌افزارهای منعطف و قابل سفارشی سازی خود تبدیل شده ایم.

شرکت بهینه پردازان تازه ها برای ارائه ارزش حسابداری مدیریتی و مدیریت حسابداری و مدیریت عملکرد به مشتریان خود، رقبا را همتایان تجاری می نامد و ضمن احترام به عملکرد آنها، مدعی است بهتر از همتایان خود عمل می نماید و دلیل وجودی این ادعا، زمینه سازی و بستر سازی نرم افزاری محلی و ملی و ابری با کمترین تغییرات به لحاظ نوع و ماهیت فعالیت و تکنولوژی بخشهای دولتی و سازمانی با تکیه بر مدل اجرائی منحصر بفرد "مدل عمارت راهکارهای سازمانی" است که موجب شده است طیف وسیعی از مشتریان از جمله نفت و گاز، بیمه، پتروشیمی، داروئی، دانشگاه، خدمات شهری و وزارتی با ما همراه شوند.

موفقیت یک شانس نیست

موفقیت یک انتخاب است


بهترین انتخاب، ساختن آینده با تجهیز به راهکارهای نرم افزاری و مغز افزاری بهینه پردازان تازه ها است